O nas

W roku 2007 ukończyłam wydział medycyny weterynaryjnej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie,otrzymując prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii.

Przez kolejne dwa lata pracowałam w Przychodni Weterynaryjnej „Crisvet” w Gdyni z dr Rafałem Chorosińskim i dr Cristiną Fanego , którzy wspierali mnie swoim zawodowym doświadczeniem. Jednak od zawsze miałam marzenie stworzenia własnego miejsca,w którym pomagałabym zwierzętom. I tak w roku 2009 powstał Gabinet Weterynaryjny w Koleczkowie. Jego oddaną współzałożycielką jest dr Monika Szlufik , moja koleżanka ze studiów.Przez 6 lat razem poświęcałyśmy czas, wiedzę i zaangażowanie dla naszych Pacjentów. Jednak nie zawsze praca zawodowa idzie w parze z życiem osobistym ,stąd  od 2015 roku nasze drogi się rozeszły. Nadal jednak wspieramy się i współpracujemy; miedzy innymi dr Monika udziela porad behawioralnych.

Od 2014 roku dołączyła do Nas dr Marta Toporek.

Od 2017 roku dołączyła do Nas dr Anna Lejman.

Zapraszamy do naszego Gabinetu Weterynaryjnego , gdzie każdego Pacjenta i jego Opiekuna traktujemy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

 

Katarzyna Osmanowska